Zajęcia sportowe

Zapraszamy na zajęcia sportowo – rekreacyjne w Centrum Kultury i Rekreacji

STRETCHING, TAI-CHI, AEROBIK i GIMNASTYKA USPRAWNIAJĄCA
Wtorek – 18.00 – 19.00
Czwartek – 18.00 – 19.00
Zajęcia prowadzi: Michalina Tandecka
Szczegółowe informacje: 731 193 760
________________________________________
ZUMBA DLA DOROSŁYCH
Wtorek – 19.15 – 20.15
Piątek – 19.00 – 20.00
Zajęcia prowadzi: Barbara Krosman
Szczegółowe informacje: 885 151 186

________________________________________
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy TAEKWONDO
Poniedziałek
-grupa zaawansowana 18.00 – 19.30
Wtorek
-grupa początkująca 6 – 9 lat 17.00 – 18.00
-grupa średnia 10 – 13 lat 18.00 – 19.00
-grupa zaawansowana 19.00 – 20.30
Czwartek
-grupa początkująca 6 – 9 lat 17.00 – 18.00
-grupa średnia 10 – 13 lat 18.00 – 19.00
-grupa zaawansowana 19.00 – 20.30
Piątek
-grupa średnia 17.00 – 18.00
-grupa zaawansowana 18.00 – 19.30, 19.30 – 20.30 – sauna
Zajęcia prowadzi: ULKS Taekwondo
Szczegółowe informacje: 791474042
________________________________________
SEKCJA KICK-BOXING
Poniedziałek – 19.00 – 20.00
Środa – 19.00 – 20.00

Zajęcia prowadzi: ULKS Taekwondo
Szczegółowe informacje: 502 641 611
________________________________________
TENIS ZIEMNY dla dzieci
Wtorek
– grupa wiekowa 5-7 lat 17.30 – 18.00
– grupa wiekowa 8-12 lat 18.00 – 18.45 (dziewczęta)
– grupa wiekowa 8-12 lat 18.45 – 19.30 (chłopcy)
Piątek
– grupa wiekowa 5-7 lat 17.30 – 18.00
– grupa wiekowa 8-12 lat 18.00 – 18.45 (dziewczęta)
– grupa wiekowa 8-12 lat 18.45 – 19.30 (chłopcy)
Zajęcia prowadzi: Zdzisław Gieczys
Szczegółowe informacje: 604 794 987

________________________________________
FIT DANCE dla dzieci

Piątek – zajęcia tymczasowo zawieszone!
– dzieci poniżej 7 roku życia 16.30 – 17.00

– dzieci powyżej 7 roku życia 17.00 – 18.00

Zajęcia prowadzi: Justyna Kuzio
Szczegółowe informacje: 505 157 374

________________________________________
ZUMBA DLA DOROSŁYCH

Poniedziałek – 19.30 – 20.30
Środa – 19.30 – 20.30

Zajęcia prowadzi: Justyna Kuzio
Szczegółowe informacje: 505 157 374

________________________________________
RYTMIKA dla dzieci w wieku 4-7 lat

Poniedziałek – dzieci 16.15 – 17.15

Zajęcia prowadzi: Wojciech Więckowski
Szczegółowe informacje: 94 374 96 12

________________________________________
KOŁO SZACHISTY

Wtorek – 16.00 – 18.00

Zajęcia prowadzi: Andrzej Głowania
Szczegółowe informacje: 502 528 026

________________________________________
ZAJĘCIA Z ANIMATOREM SPORTU

wg harmonogramu na stronie www.ckir.bornesulinowo.pl
________________________________________

Kompleks boisk „ORLIK 2012” (marzec-listopad)
wg harmonogramu na stronie www.ckir.bornesulinowo.pl

PrintFriendly and PDF