A  A  A  A

W dniu 8 czerwca br. w Bornem Sulinowie miała miejsce zbiórka publiczna w formie dobrowolnych ofiar do puszek kwestorskich na rzecz dzieci niepełnosprawnych – podopiecznych Stowarzyszenia Na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Ich Rodziców „Promyk Nadziei”.
Organizatorem zbiórki było Stowarzyszenie „Promyk Nadziei”, jednak akcja odbyła się z inicjatywy Lokalnej Organizacji Turystycznej. Przedsięwzięcie polegało na degustacji potraw przygotowanych przez lokalne restauracje, oraz możliwości skorzystania przez dzieci ze strzelnicy, przy jednoczesnym zachęcaniu osób degustujących do wrzucenia symbolicznej złotówki do puszki kwestorskiej na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia.
W akcji udział brali:
1.    Restauracja SASZA KAFFE
2.    Pensjonat JOMIR
3.    Ośrodek Konferencyjno – Wypoczynkowy MARINA
4.    Firma Xpaint Anna i Piotr Rycharscy
5.    oraz Stowarzyszenie „Promyk Nadziei”

Restauracja SASZA KAFFE oferowała w swoim menu ruskie pierogi,     Pensjonat JOMIR flaczki z grzybów, Ośrodek Konferencyjno – Wypoczynkowy MARINA smażoną rybę, natomiast „Promyk Nadziei” słodkie ciasta upieczone przez rodziców dzieci niepełnosprawnych.

Do akcji włączyli się też: właściciele „Baru pod Orłem” Państwo Gruszeccy, Pan Bernard Ogrodniczak  właściciel smażalni ryb w Przyjezierzu, Państwo Szlaz wystawiający swój produkt, czyli chleb gwdowski, Pani Agnieszka Szewczyk, która również wystawiała swoje produkty oraz Środowiskowy Dom Samopomocy z Bornego Sulinowa.

Wiele osób kwestujących spędziło przy Hali Sportowej całą sobotę. Wszystkim wolontariuszom zaangażowanym w zbiórkę serdecznie dziękujemy!!!

Jednak największe podziękowania należą się mieszkańcom miasta oraz turystom, którzy chętnie zasilali nasze puszki i dzięki temu udało nam się zebrać tak dużą sumę.

DZIĘKUJEMY!

Sprawozdanie ze zbiórki

PrintFriendly and PDF
malarstwo-baner
koncert-kasprzyk-baner
juchowo - dzien otwarty
odpady-wielko
<< >>

500plus

ikonkaSIPparseta

Imieniny obchodzą:
Viktoryn, Helmut
Kalendarz aktualności
Marzec 2017
P W Ś C P S N
« lut    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Pogoda
Borne Sulinowo
29 marca 2017, 03:27
Częściowo pochmurno
Częściowo pochmurno
3°C
odczuwalna: 6°C
aktualne ciśnienie: 1020 mb
wilgotność: 87%
prędkość wiatru: 0 m/s N
Wiatr w porywach: 0 m/s
wschód słońca: 06:33
zachód słońca: 19:24
 

AED

Rozkłady jazdy

Archiwum