15 lat minęło jak jeden dzień

15 lat minęło jak jeden dzień

Dnia 04.09.2021 r. w Juchowie odbył się festyn z okazji 15-lecia Stowarzyszenia „Pomost” oraz otwarcie wiaty rekreacyjnej powstałej dzięki inicjatywie Stowarzyszenia By Happy.

Było trochę wspomnień, były prezenty dla dzieci od Pani Doroty Chrzanowskiej – Burmistrza Bornego Sulinowa (maszyna do popcornu i waty cukrowej) i Pani Iwony Mrozickiej – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Juchowie.
Było też mnóstwo dobrej zabawy dzięki Pani Monice Firazie z Animacji Rekreacji. Nie zabrakło słodkości, gofrów, waty cukrowej i popcornu.
Dzięki uprzejmości KGW Łubowo można było delektować się frytkami i kiełbaskami z grilla. Przepyszna grochówka została ugotowana przez nasze śpiewające „Stokrotki”. Nie zabrakło strażaków z OSP Juchowo, dzięki którym mieliśmy mnóstwo piany i atrakcje w postaci przejazdów wozem bojowym.
Było malowanie na streczu, bańki mydlane i niespodzianka w postaci spotkania z milusińskimi alpakami.

Bardzo dziękuję wszystkim za przybycie i wspólną zabawę i jeszcze raz dziękuję tym, którzy tworzyli to święto razem z nami.

Paniom z zespołu Stokrotki składam ogromne podziękowania za przepyszną grochówkę, śpiew i ciasta. Natalii Góra za przepyszne gofry, a KGW Łubowo za smakowitą kolorową watę, popcorn oraz prezent. Dziękuję Stowarzyszeniu By Happy i pani Basi Krosman za współorganizację i prezenty. Pani Wioli Śmiałkowskiej, Panu Bogdanowi i Pani Marzence Kuźniarskim, Pani Ani Białkowskiej Łukaszowi Adamczykowi, Ani Kubickiej i wszystkim strażakom z OSP Juchowo za pianę party, Pani Ewie Dwojak, Pani Alicji Wójcik za nagrody.

Wszystkim bardzo, bardzo dziękuję. Z taką ekipą można zawojować cały świat!

Z wyrazami szacunku
Prezes Agnieszka Śmiałkowska

Print Friendly, PDF & Email