29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Informacja na temat przeniesienia 29. Finału na stronie WOŚP->>>

*************************

Nowa data 29. Finału WOŚP

W związku z ogłoszoną od 28 grudnia kwarantanną narodową i związanymi z nią obostrzeniami Fundacja WOŚP przenosi 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na 31 stycznia 2021 r.

Wszystkie zaplanowane przez Sztab w Bornem Sulinowie działania odbędą się w nowym terminie, z jeszcze większym optymizmem i siłą do działania!

Mimo niesprzyjających okoliczności nadal prosimy Państwa o pomoc – możecie przekazywać fanty i usługi na aukcje internetowe, zadeklarować chęć postawienia w swoim sklepie “stacjonarnej puszki WOŚP”, czy też upiec ciasto do „WOŚP-owej kawiarenki” na wielki Finał.
Zachęcamy do kontaktu z Szefem Sztabu – panią Pauliną Undrych-Matkowską (tel. 94 37 49 612, mail: sport@bornesulinowo.pl).

Ponadto dla wszystkich osób, które chcą wspomóc WOŚP pozostając w domu uruchomiliśmy eSkarbonkę: https://eskarbonka.wosp.org.pl/rvxpc8

“Gramy z głową” i wygramy 31 stycznia!

Tymczasem z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu wielu chwil pełnych radości i spokoju. Niech ten trudny czas będzie mimo wszystko pełen ciepła i pogody ducha.

Szef Sztabu w Bornem Sulinowie
Paulina Undrych-Matkowska

Strona CKiR http://www.ckir.bornesulinowo.pl/

************

eSkarbonka 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Wkrótce nasze domy wypełni zapach świątecznych potraw, a pod choinką Święty Mikołaj złoży wyczekiwane przez wszystkie dzieci prezenty. I choć tegoroczne święta będą inne niż dotychczas – być może wiele osób spędzi je w mniejszym gronie lub z dala od najbliższych – to jednak każdy z nas, już dziś, może podarować chorym dzieciom najpiękniejszy prezent – zdrowie, a być może życie.

Zapraszamy Państwa do wpłat do eSkarbonki uruchomionej przez organizatora 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie: 
https://eskarbonka.wosp.org.pl/rvxpc8

Orkiestra zagra w dniu 10 stycznia 2021 r., ale już dziś Ty też możesz zostać Świętym Mikołajem!

 

 

Print Friendly, PDF & Email