Bezpłatna sieć HotSpot w gminie Borne Sulinowo

Bezpłatna sieć HotSpot w gminie Borne Sulinowo

Gmina Borne Sulinowo zakończyła realizację Umowy dotyczącej budowy sieci bezprzewodowego darmowego dostępu do Internetu w miejscach publicznych w ramach projektu WIFI4EU. Koszt przedsięwzięcia wynosi 15.000 EU (ponad 60.000 zł) i jest w 100% finansowany ze środków EU.

Jak mówi burmistrz Dorota Chrzanowska – w ramach projektu wykonaliśmy sieć HotSpotów z bezpłatnym dostępem do Internetu w miejscach użyteczności publicznej, które są szczególnie uczęszczane przez mieszkańców i turystów, m.in. w Urzędzie Miejskim, Miejskiej Bibliotece Publicznej, Centrum Kultury i Rekreacji, Budynku Kulturalno-Oświatowym i Klubie Seniora w Bornem Sulinowie oraz w świetlicy wiejskiej w Piławie.

Aby skorzystać z bezpłatnego Internetu WIFI4EU należy jednorazowo podać imię i nazwisko oraz adres e-mail – wyłącznie w celach statystycznych.

Gmina Borne Sulinowo będzie starała się rozbudować sieć punktów z darmowym dostępem do Internetu aplikując do projektu rządowego, również z możliwością 100-procentowego dofinansowania.

Wszelkie problemy techniczne i zapytania dotyczące funkcjonowania WIFI4EU proszę zgłaszać na adres informatyk@bornesulinowo.pl

Miejsca, w których dostępny jest bezpłatny Internet oznaczone są poniższymi tabliczkami z logotypami.

Print Friendly, PDF & Email