Mikołajkowe Mistrzostwa Bornego Sulinowa w Fitness

Mikołajkowe Mistrzostwa Bornego Sulinowa w Fitness

W dniu 7 grudnia 2019 r. w Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie odbyły się „Mikołajkowe Mistrzostwa Bornego Sulinowa w Fitness”. Były to zawody dla dzieci od 4 do 15 roku życia. Ponad 60 zawodniczek i jeden zawodnik, podzieleni na kategorie wiekowe, startowali w indywidualnych i dwójkowych układach. Poziom – klasa zawodników, była różna, od debiutów do klasy mistrzowskiej. W najwyższej klasie zaprezentowała się wielokrotna Mistrzyni Polski i uczestniczka Mistrzostw Europy i Świata – Liwia Stańczykowska.
Najmłodsi zawodnicy, w tym grupa przedszkolna, pokazali swoje umiejętności w układach zbiorowych.

Niespodzianką sportowej imprezy był występ słuchaczek Borneńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Starsze panie zaprezentowały swoje taneczne umiejętności w pokazanie pn. “My też jesteśmy Fit- nesski”.

Zawody swoja obecnością zaszczyciła trenerka AKS Darzbór Szczecinek – pani Wioletta Szydlak oraz zawodniczki klubu AKS Darzbór Szczecinek i UKS Akrofitness Szczecinek.

Uczestnicy imprezy to przede wszystkim młodzi mieszkańcy Bornego Sulinowa, ale też okolicznych miejscowości: Czaplinka, Łubowa, Strzeszyna, Noblin, Drawska Pomorskiego.

Gościem zawodów była Burmistrz Bornego Sulinowa Dorota Chrzanowska i Sekretarz Beata Czarnecka – Herbaczewska.

Pani Burmistrz oficjalnie dokonała otwarcia zawodów i na końcu udekorowała wszystkich uczestników medalami.

Organizatorami „Mikołajkowych Mistrzostw Bornego Sulinowa w Fitness” był Akrobatyczny Ludowy Klub Sportowy Borne Sulinowo i Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie

Tekst: Katarzyna Andrzejewska

Foto. Daniel Graszka

Foto. Marzena Tkaczyk-Jabłońska

Print Friendly, PDF & Email