Debata społeczna pn.: „Bezpieczna Gmina Borne Sulinowo”

Debata społeczna pn.: „Bezpieczna Gmina Borne Sulinowo”

W Budynku Kulturalno Oświatowym w Bornem Sulinowie odbyła się debata społeczna pn.: „Bezpieczna Gmina Borne Sulinowo”. Do udziału w przedmiotowej debacie zaproszono samorządowców, przedstawicieli instytucji współpracujących na co dzień z Policją ale przede wszystkim lokalną społeczność.

Spotkanie z mieszkańcami gminy odbyło się w środę (4.12) o godz 16.00 w sali konferencyjnej BOK w Bornem Sulinowie. Przy prezydialnym stole obok honorowego gościa Burmistrza Bornego Sulinowa – Doroty Chrzanowskiej zasiadł Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Szczecinku mł. insp. Jarosław Bastek.

Podczas spotkania nie zabrakło przedstawicieli Policji: Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego nadkom. Tomasza Bykowskiego, Komendanta Komisariatu Policji w Bornem Sulinowie asp. sztab. Stanisława Bochenka oraz asystenta Ogniwa Ruchu Drogowego mł. asp. Kamila Wójcik. Wśród prelegentów gościł mł. asp. Łukasz Staciwa z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej oraz przedstawicielka Powiatowej Państwowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Szczecinku Izabela Jadwiżyc…

Więcej na stronie KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W SZCZECINKU->>>

Print Friendly, PDF & Email