Spotkanie opłatkowe w „Promyku Nadziei”

Spotkanie opłatkowe w „Promyku Nadziei”

Członkowie oraz podopieczni Stowarzyszenia Na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Ich Rodziców „Promyk Nadziei” z Bornego Sulinowa spotkali się w dniu 14 grudnia przy wigilijnym stole w Restauracji SASZA KAFE, aby wspólnie uczcić Święta Bożego Narodzenia oraz nadchodzący Nowy 2013 Rok. Wspólne świętowanie rozpoczęło się przywitaniem obecnych i przekazaniem życzeń świątecznych przez Joannę Grosicką – Prezesa Stowarzyszenia. Pani Asia gratulowała dzieciom, które brały udział w Przeglądzie Kolęd odbywającym się tego samego dnia w CKiR w Bornem Sulinowie. Małe „skrzaty” dzielnie reprezentowały Stowarzyszenie, śpiewając przy akompaniamencie Pana Wojtka Więckowskiego, członka zespołu „Jarzębiny”. Za ten cudowny występ Stowarzyszenie otrzymało nagrodę  w postaci telewizora ufundowanego przez Urząd Miejski w Bornem Sulinowie.
Podopieczni i ich rodzice w trakcie Spotkania Opłatkowego wysłuchali kolęd w wykonaniu dzieci, częstowali się opłatkiem składając sobie życzenia, konsumowali wigilijne potrawy.
Jak co roku największe wrażenie na dzieciach wywarło przybycie Świętego Mikołaja, który rozdał dzieciom świąteczne paczki ze słodyczami.
Takie Spotkania Opłatkowe w Promyku Nadziei mają już swoją tradycję, lecz każde jest wyjątkowe, inne.

Jako Prezes Stowarzyszenia chciałabym złożyć wyrazy podziękowania dla wszystkich osób i podmiotów wspierających działalność Stowarzyszenia w ciągu mijającego już 2012 roku. Szczególne podziękowania składam Pani Burmistrz i pracownikom Urzędu Miejskiego w Bornem Sulinowie, Panu Staroście Szczecineckiemu, Dyrekcji Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Szczecinku, Dyrekcji Domu Pomocy Społecznej w Bornem Sulinowie, Dyrekcji Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie, Radzie Osiedlowej w Bornem Sulinowie, Pani Wioletcie Michalskiej oraz wszystkim tym, którzy przekazali na rzecz naszych podopiecznych swój 1% podatku dochodowego.
Z okazji zbliżających się  Świąt Bożego Narodzenia życzę Państwu wielu ciepłych i radosnych chwil przy rodzinnym stole, wszelkiej pomyślności, zdrowia i satysfakcji w życiu prywatnym i zawodowym oraz jeszcze lepszego Nowego 2013 Roku.

Joanna Grosicka

PrintFriendly and PDF