Paintballowe zakończenie wakacji

Paintballowe zakończenie wakacji

Dnia 31 sierpnia br. na kompleksie boisk Orlik pojawiła się spora grupa dzieci żądnych ekstremalnych wrażeń i emocji!  Wszystko odbyło się za sprawą pomysłu firmy X-Paint z Bornego Sulinowa oraz Centrum Kultury i Rekreacji, którzy na zakończenie wakacji zorganizowali dla milusińskich po raz pierwszy paintballową przygodę w centrum miasta!

Organizatorzy mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników, przygotowania do imprezy rozpoczęli z kilkudniowym wyprzedzeniem. Obiekt został odpowiednio zabezpieczony siatkami ochronnymi, nadmuchano specjalne balonowe przeszkody i przetestowano sprzęt.

Na naszych gości tego dnia czekał szereg atrakcji: dmuchane zjeżdżalnie, malowanie buziek,  a także przepyszne ciepłe kiełbaski przyrządzone na grillu.   Oczywiście największą atrakcją  okazał się  plac paintballowy, na którym grupa pracowników firmy X – Paint profesjonalnie zajęła się wszystkimi dziećmi chcącymi spróbować swoich sił w tej nowatorskiej dyscyplinie.  Zaznaczyć trzeba, że w każdym momencie trwania imprezy najważniejsze dla organizatorów było bezpieczeństwo uczestników. Każdy gracz został szczegółowo przeszkolony zanim rozpoczął bój na polu. Dzieci otrzymały maski i tzw. „markery”, a następnie zostały podzielone na grupy i przez wiele godzin w różnych konfiguracjach strzelały kulkami z farbą.  Mimo że  doskwierał  upał i ostre słońce,  dzieci bawiły się świetnie.

Organizatorzy pragną podziękować:

– pracownikom firmy X – Paint za profesjonalizm i zaangażowanie,

– wszystkim pracownikom CKiR zaangażowanym w realizację projektu,

– wolontariuszom z Ochotniczej Straży Pożarnej Miasta Bornego Sulinowa na czele z panem Pawłem Szmurło.

Sponsorem paintballowych atrakcji była firma X –Paint Borne Sulinowo, której składamy specjalne podziękowania za wspaniały pomysł zakończenia wakacji!

Tekst: Piotr Gałka

Print Friendly, PDF & Email