Przyjdzie z wiatru ciepłym powiewem, z pięknem kwiatów, z ptaków śpiewem!

Przyjdzie z wiatru ciepłym powiewem, z pięknem kwiatów, z ptaków śpiewem!

Mimo tego, że pogoda za oknem w ostatnich dniach nie napawała optymizmem, wczorajsza aura sprawiła nam prezent i mogliśmy powitać tę cudną i zieloną porę roku.
Centrum Kultury i Rekreacji przy współpracy z Borneńskim Uniwersytetem Trzeciego Wieku, razem z licznie przybyłymi mieszkańcami Bornego Sulinowa oraz zaproszonymi słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Kamienia Pomorskiego, pełni wiosennego optymizmu spotkaliśmy się nad jeziorem Pile, aby dopełnić tradycji. Przywitaliśmy wiosnę tańcem krasnoludków przeprowadzonym przez pana Piotra Gałkę – animatora sportu.

Nasze spotkanie obfitowało w atrakcje – dzięki udziałowi w imprezie pani Izabeli Jadwiżyc – edukatora SANEPID w Szczecinku – uczestnicy mogli pokonać tor przeszkód
w narko i alko goglach. Pani Anna Matys – rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku opowiedziała, jak bardzo ważne jest bycie widocznym na drodze, natomiast pan Tomasz Muryn – prezes OSP w Łubowie przeprowadził pogadankę o tym, jak ustrzec się zatrucia czadem.

Organizatorzy przygotowali również muzyczną niespodziankę – mini koncert zespołu K2.

Radość, śmiech, zapach pieczonych nad ogniskiem kiełbasek i ciepła herbata towarzyszyły uczestnikom aż do końca imprezy.

W imieniu organizatorów dziękujemy wszystkim mieszkańcom za wspaniałą, wspólną zabawę – do zobaczenia za rok!

Paulina Undrych-Matkowska
Dyrektor CKiR w Bornem Sulinowie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PrintFriendly and PDF