Andrzejki w świetlicach wiejskich Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie

Andrzejki w świetlicach wiejskich Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie

Pod koniec listopada świetlice wiejskie zamieniły się w domy magii, gdzie na porządku dziennym można było spotkać wróżki, wróżów i najróżniejszych magów. Każdy kto chciał się dowiedzieć co go czeka w przyszłości mógł się wybrać do świetlic w: Śmiadowie, Liszkowie i Radaczu. W Śmiadowie zabawa rozpoczęła się o godz. 15:00. Dzieci wróżyły sobie nawzajem przy przygotowanym przez panią instruktor specjalnym stanowisku. W późniejszym czasie, kiedy przyszłość nie skrywała już tajemnic, wszyscy bawili się przy zabawach sportowych organizowanych przez animatora sportu, pana Piotra Gałkę.
W tym samym czasie w świetlicy w Liszkowie, dzieci z miejscowości Liszkowo i Łubowo wspólnie bawiły się przy muzyce i zabawach prowadzonych przez instruktora, p. Wojciecha Więckowskiego.
W Radaczu dzieci miały do dyspozycji specjalne stanowisko, gdzie dyżur pełniły osoby, które opowiedziały o czym „mówią” liczby i owoce na temat najbliższej przyszłości. Dzieci angażowały się w gry ruchowe przygotowane przez panią instruktor świetlicy. Nie mogło zabraknąć także tradycyjnego lania wosku przez klucz. Każdy kto tego dnia przybył do świetlicy w Radaczu mógł skosztować pysznych gofrów.

Opracował Piotr Gałka
– animator sportu w CKIR

PrintFriendly and PDF