„Człowiek pragnie wzbogacić swoje życie”

„Człowiek pragnie wzbogacić swoje życie”

Od dnia 1 sierpnia 2018 r., w Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie oraz w siedzibie Borneńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku odbywają się warsztaty z malarstwa, rysunku, carvingu oraz zajęcia manualne w ramach projektu pn. „Człowiek pragnie wzbogacić swoje życie”.

Zajęcia prowadzone są przez specjalistów profesjonalnie i bardzo przystępnie. Odbiorcą projektu jest trzydziestoosobowa grupa seniorów pragnących poszerzyć swoje umiejętności malarskie i manualne. Artystyczna wiedza beneficjentów programu wykorzystana zostanie do współpracy z młodzieżą w ramach wolontariatu.
Seniorzy swoimi umiejętnościami podzielą się również z innymi mieszkańcami na spotkaniach organizowanych przez BUTW w ramach Kawiarenki Seniora.

Projekt został dofinansowany ze środków finansowych w ramach Lokalnego Konkursu Grantowego Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we współpracy z Ośrodkiem „Działaj Lokalnie” Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania POJEZIERZE RAZEM.

PrintFriendly and PDF