Wycieczka Stowarzyszenia „Pomost”

Wycieczka Stowarzyszenia „Pomost”

W dniach 28-30 września 2018 r. Stowarzyszenie „Pomost” zorganizowało kolejną wycieczkę z cyklu ”Cudze chwalicie, swego nie znacie, więc z nami w Polskę wyruszaj bracie”.

„Tym razem w tę magiczną podróż zabraliśmy dzieci, rodziców, a także dziadków. Po całonocnej podróży czekała nas niesamowita zabawa w największym w Polsce parku rozrywki „Energylandia” w Zatorze. Magiczne miejsce, pełne uroku, dobrej zabawy, muzyki i mnóstwa atrakcji dla całej rodziny – atrakcje dla najmłodszych, ekstremalne wrażenia na rollercoasterach i pędzących zjeżdżalniach, przyprawiających o zawroty głowy i skoki ciśnienia.
Po całodziennej zabawie udaliśmy się do hotelu na nocleg. W niedzielę przywitało nas przecudne słońce, co sprawiło, że zwiedzanie magicznego Krakowa stało się niesamowitą przygodą. Przecudne, klimatyczne uliczki, ciekawe zabytki, to niezapomniane chwile, choć żal, że to właśnie tylko krótkie chwile.

Pokrzepieni, pełni energii i pozytywnych wrażeń wróciliśmy do domu. To już ostatnia w tym roku zorganizowana przez nas wycieczka, ale na pewno w przyszłym roku też Was zabierzemy na kolejną wędrówkę”.

Prezes Stowarzyszenia „Pomost”
Kowaluk – Agnieszka Kowaluk-Śmiałkowska

PrintFriendly and PDF