Klub Malucha „Słoń Dominik”

Klub Malucha „Słoń Dominik”

Klub Malucha „Słoń Dominik” działa od sierpnia 2018 r. Jesteśmy pierwszą tego typu placówką w naszej Gminie. Dla naszych podopiecznych przygotowaliśmy w pełni zaadaptowane do wymagań najmłodszych 3 pomieszczenia o łącznej powierzchni około 100 m2. Bezpieczeństwo Dzieci jest naszym priorytetem. Bardzo dokładnie sprawdziliśmy każdy element wyposażenia, po to by mieć pewność, że wszystko jest miękkie, miłe, kolorowe i przytulne, ale przede wszystkim bezpieczne! Nasz klubik posiada również malutki jeszcze, ale wciąż zagospodarowywany plac zabaw.

Sprawujemy całodzienną opiekę nad Dziećmi, ale jeśli potrzebujecie abyśmy zajęli się Waszym potomstwem nieregularnie, czy tylko przez kilka godzin, by w spokoju załatwić swoje sprawy, to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30 – 18:00. W miarę potrzeb, planujemy być dyspozycyjni również w soboty od 7:00 – 13:00.

W naszym „prawie żłobku” dzieci są pod doskonałą opieką, ponieważ Panie opiekunki są profesjonalistkami. Dzieci bawiąc się przyswajają podstawowe zasady życia w społeczności, dobrego wychowania i codziennej higieny. Każdy dzień jest zaplanowany i uwzględnia zabawy edukacyjne, tematyczne, wspierające rozwój ruchowy. Codziennie, tańczymy, śpiewamy, malujemy i spacerujemy. Ulubionymi elementami dnia są też mycie ząbków, wspólne śniadanka i obiadki oraz niekończąca się zabawa.

Kameralny charakter naszej placówki umożliwia nam indywidualne podejście do każdego podopiecznego, by zapewnić mu domową atmosferę i poczucie bezpieczeństwa.

W naszym Klubie zrobimy wszystko, co naszym zdaniem konieczne, by było to miejsce możliwie doskonałe, ale jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa pytania i sugestie, które mogłyby wpłynąć na poziom dostosowania naszej oferty do potrzeb. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 1 roku do 3 lat! Jesteśmy do Waszej dyspozycji!

Dominika Kwinta

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”
Operacja mająca na celu „Poprawę warunków dla rozwoju gospodarczego poprzez stworzenie Klubu Malucha w miejscowości Borne Sulinowo. Rozwój dzieci w wieku 1-3, podejmowanie działań na rzecz dzieci” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: Poprawa warunków dla rozwoju gospodarczego poprzez stworzenie Klubu Malucha w miejscowości Borne Sulinowo

 

PrintFriendly and PDF