VII Turniej Drużyn Amatorskich – Turniej Drużyn Sołeckich w piłce siatkowej

Dnia 28 lipca, w Silnowie, odbył się już VII Turniej Drużyn Amatorskich – Turniej Drużyn Sołeckich w piłce siatkowej. Głównymi organizatorami imprezy było Stowarzyszenie Silnowo 2020 oraz Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie.
Za sędziowanie tego dnia odpowiadali Animatorzy Sportu: Piotr Gałka i Paweł Gorgol.
Do rywalizacji przystąpiła duża liczba drużyn, bo aż 6 zespołów: Zip Rakowo, Rodzina Muminka, Juchowo, Chillout, Skotniki, Drużyna Krzysztofa.
Organizatorzy podzielili zebrane drużyny na dwie grupy. Drużyny Zip Rakowo oraz Chillout zostały rozstawione a do nich rozlosowano pozostałych członków grup. Z grupy wychodziły dwie pierwsze drużyny natomiast ci, którzy uplasowali się na miejscach trzecich rozegrały ze sobą bezpośredni pojedynek o miejsce 5.

6. Juchowo

Trzy pierwsze miejsce otrzymały puchary ufundowane przez Centrum Kultury i Rekreacji
w Bornem Sulinowie. Oprócz tego, wręczono tradycyjną nagrodę dla zwycięzców i drobne upominki przekazane przez Urząd Miejski w Bornem Sulinowie.

Nagrodzono statuetką najlepszego zawodnika turnieju, którym został Adam Szodykowski z drużyny Chillout. Puchar dla najlepszej drużyny sołeckiej zdobyła reprezentacja Juchowa.

Oprócz atrakcji stricte sportowych do dyspozycji uczestników był grill, napoje chłodzące i ciasta przygotowane przez Stowarzyszenie Silnowo 2020 i innych mieszkańców Silnowa.

Rozegrano także konkurencje: rzutów za 3 punkty do kosza oraz tzw. „Cross Bow challenge” strzał w poprzeczkę. Pierwszą konkurencję wygrał Łukasz Pojasek, a drugą Łukasz Malarski.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim zaangażowanym w projekt, a w szczególności sponsorom, bez których impreza by się nie udała.

Już dzisiaj zapraszamy na kolejny turniej, który odbędzie się 27 lipca 2019r.