VII Turniej Drużyn Amatorskich – Turniej Drużyn Sołeckich w piłce siatkowej

VII Turniej Drużyn Amatorskich – Turniej Drużyn Sołeckich w piłce siatkowej

Dnia 28 lipca, w Silnowie, odbył się już VII Turniej Drużyn Amatorskich – Turniej Drużyn Sołeckich w piłce siatkowej. Głównymi organizatorami imprezy było Stowarzyszenie Silnowo 2020 oraz Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie.
Za sędziowanie tego dnia odpowiadali Animatorzy Sportu: Piotr Gałka i Paweł Gorgol.
Do rywalizacji przystąpiła duża liczba drużyn, bo aż 6 zespołów: Zip Rakowo, Rodzina Muminka, Juchowo, Chillout, Skotniki, Drużyna Krzysztofa.
Organizatorzy podzielili zebrane drużyny na dwie grupy. Drużyny Zip Rakowo oraz Chillout zostały rozstawione a do nich rozlosowano pozostałych członków grup. Z grupy wychodziły dwie pierwsze drużyny natomiast ci, którzy uplasowali się na miejscach trzecich rozegrały ze sobą bezpośredni pojedynek o miejsce 5.

Klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:

1. Chillout
2. Zip Rakowo
3. Mariusz Dzwonił
4. Drużyna Muminka
5. Drużyna Krzysztofa
6. Juchowo

Trzy pierwsze miejsce otrzymały puchary ufundowane przez Centrum Kultury i Rekreacji
w Bornem Sulinowie. Oprócz tego, wręczono tradycyjną nagrodę dla zwycięzców i drobne upominki przekazane przez Urząd Miejski w Bornem Sulinowie.

Nagrodzono statuetką najlepszego zawodnika turnieju, którym został Adam Szodykowski z drużyny Chillout. Puchar dla najlepszej drużyny sołeckiej zdobyła reprezentacja Juchowa.

Oprócz atrakcji stricte sportowych do dyspozycji uczestników był grill, napoje chłodzące i ciasta przygotowane przez Stowarzyszenie Silnowo 2020 i innych mieszkańców Silnowa.

Rozegrano także konkurencje: rzutów za 3 punkty do kosza oraz tzw. „Cross Bow challenge” strzał w poprzeczkę. Pierwszą konkurencję wygrał Łukasz Pojasek, a drugą Łukasz Malarski.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim zaangażowanym w projekt, a w szczególności sponsorom, bez których impreza by się nie udała.

Już dzisiaj zapraszamy na kolejny turniej, który odbędzie się 27 lipca 2019r.

Opracowanie
Animator Piotr Gałka
Stowarzyszenie Silnowo 2020

Print Friendly, PDF & Email