„Lato z radiem” przyjedzie do Bornego Sulinowa

„Lato z radiem” przyjedzie do Bornego Sulinowa

Kultowa audycja radiowej „Jedynki” – „Lato z radiem” przyjedzie do Bornego Sulinowa jeszcze w te wakacje. Nasze miasto znalazło się na mapie ponad 60 najciekawszych miejsc w Polsce, które odwiedzą radiowi dziennikarze.

W tym roku letnia akcja będzie miała odświeżoną formułę. Od poniedziałku do soboty będziemy jeździć po całej Polsce, odwiedzając 63 miejscowości i nadając audycję z plenerowego, mobilnego studia. W „Lecie z Radiem” będziemy przybliżać tradycje, historię i atrakcje turystyczne najróżniejszych regionów kraju. W ten sposób wracamy do tradycji „Lata z Radiem”, bo zaczęło się ono jako program turystyczny, krajoznawczy – mówi Robert Kilen, dziennikarz Polskiego Radia.

Borne Sulinowo – odkrywamy historie miejsc, których przez kilkadziesiąt lat nie było na mapach Polski – można przeczytać na stronach „Jedynki”.

Dokładna data przyjazdu ekipy radiowej nie jest jeszcze znana. Pojawiają się spekulacje, że może to być okres Międzynarodowego Zlotu Pojazdów Militarnych „Gąsienice i Podkowy”.

Strona „Lata z radiem” https://www.polskieradio.pl/352

Print Friendly, PDF & Email