Zabawa na Tankodromie

Zabawa na Tankodromie

„Chcemy więcej!!!” – to najkrótsza, ale najtrafniejsza recenzja imprezy, która odbyła się w miniony piątek na borneńskim Tankodromie. Dzięki uprzejmości i zaangażowaniu Stowarzyszenia Miłośników Militarnej Historii Bornego Sulinowa młodzież ze szkół naszej gminy mogła wziąć udział w zabawach terenowych i przejażdżce pojazdem militarnym. Impreza była kontynuacją wcześniejszego wydarzenia, organizowanego przez Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Oflagu II D – konkursu „Moja Mała Ojczyzna”. Zaproszeni zostali wszyscy uczestnicy konkursu, a wybrani mieli możliwość zdobycia dodatkowych nagród – wejściówek na Zlot Pojazdów Militarnych i przelotu samolotem wojskowym z żołnierzami elitarnej jednostki Grom. Warunkiem było jak największe zaangażowanie w organizowane zabawy.

Najaktywniejsi, tj.: Maciej Łesyk , Alicja Jaskółka i Sebastian Arapinowicz będą mieli możliwość zajrzenia za kulisy jednej z największych imprez militarnych, a Julia Leśkiewicz obejrzy z góry skoki spadochronowe żołnierzy Gromu. Gratulujemy zwycięzcom!

Wszyscy uczniowie i opiekunowie otrzymali od Stowarzyszenia pamiątkowe koszulki, a podsumowanie imprezy połączone było z poczęstunkiem przy ognisku. Organizatorzy zadbali również o napoje i słodkie co nieco. Słowem, organizacja była perfekcyjna i wszyscy wrócili do domu zadowoleni!

Nauczyciele Liceum w Bornem Sulinowie i Zarząd Stowarzyszenia Miłośników Militarnej Historii Bornego Sulinowa już zapraszają wszystkich zainteresowanych na kolejną edycję konkursu!!!

Agnieszka Pawlak-Gieniusz

PrintFriendly and PDF