LGD POJEZIERZE RAZEM jako Ośrodek Działaj Lokalnie – konkurs grantowy trwa

LGD POJEZIERZE RAZEM jako Ośrodek Działaj Lokalnie – konkurs grantowy trwa

Szanowni Państwo, niezwykle miło nam poinformować, że Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania POJEZIERZE RAZEM dołączyło do Sieci Ośrodków Działaj Lokalnie obejmując swoim zasięgiem obszar gmin: Barwice, Borne Sulinowo, Grzmiąca, Szczecinek – gmina wiejska i gmina miejska. Program „Działaj Lokalnie”  dofinansowany jest ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, zaś jego realizatorem jest Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce

Zapraszamy do śledzenia naszej strony, na której w zakładce „Działaj Lokalnie” ukazują się informacje dotyczące lokalnego konkursu grantowego, a także spotkań informacyjnych dotyczących idei i zasad funkcjonowania Programu „Działaj Lokalnie” oraz wypełniania dokumentacji aplikacyjnej. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące lokalnego konkursu grantowego „Działaj Lokalnie” a także bazę projektów zrealizowanych dotychczas w ramach Programu znajdą Państwo na stronie internetowej http://dzialajlokalnie.pl.

Jednocześnie pragnę nadmienić, że tegoroczny konkurs grantowy już się rozpoczął i potrwa do dnia 30 czerwca 2018 roku. Spotkanie informacyjne odbędzie się 12 czerwca o godzinie 11:00 w Starostwie Powiatowym w Szczecinku, sala 202.

Dodatkowe informacje można uzyskać poprzez kontakt z Ośrodkiem Działaj Lokalnie:

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania POJEZIERZE RAZEM

Warcisława IV 16, pokój nr 3
tel./fax. 94-37-292-63
biuro@lgd.szczecinek.pl lub koordynator@lgd.szczecinek.pl

 

PrintFriendly and PDF