Zakończenie sezonu halowego – ”III Amatorski Turniej w Piłkę Siatkową”

Zakończenie sezonu halowego – ”III Amatorski Turniej w Piłkę Siatkową”

Już trzeci rok z rzędu w Hali Sportowo-Widowiskowej Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie „Amatorski Turniej w Piłkę Siatkową” przywitał wiosnę, a tym samym zakończył sezon halowy.
Każdy fan siatkówki, który w dniu 3 marca przybył obserwować widowisko, nie mógł czuć się zawiedziony. Poziom zespołów był naprawdę wysoki. Można pokusić się o stwierdzenie, że nasza „Hala” dawno nie widziała siatkówki na tak wysokim poziomie. Los tak chciał, że już w pierwszych dwóch meczach rozegrały się losy całego turnieju.

W pierwszym meczu spotkały się dwie najlepsze drużyny: „Chillout” (Jastrowie) oraz „Rich Trans” (Czaplinek). Po pięknych akcjach, zarówno w defensywie jak i ofensywie, górą był „Rich Trans”, który ostatecznie wygrał cały turniej.

W drugim meczu spotkały się drużyny „Boruta” i drużyna Liceum Borne Sulinowo (Szczecinek – Borne Sulinowo). Do rozstrzygnięcia tego pojedynku potrzebny był dodatkowy set, który na swoją korzyść „zapisała” drużyna „Boruta”.

Klasyfikacja końcowa drużyn:
1. „Rich Trans”;
2. „Chillout”;
3. „Boruta”;
4. Liceum Borne Sulinowo.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, drużyny z trzech pierwszych miejsc otrzymały puchary, a zwycięzcy pamiątkowe medale. Do dyspozycji graczy i kibiców przez cały okres trwania turnieju była gorąca herbata. Sędziami głównymi zawodów byli p. Paweł Gorgol oraz p. Piotr Gałka.

Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji zawodów kierujemy do panów: Pawła Gorgol i Wojciecha Gorgol.

Opracował :
animator sportu, Piotr Gałka

PrintFriendly and PDF