Studniówka Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Oflagu II D w Bornem Sulinowie

Studniówka Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Oflagu II D w Bornem Sulinowie

W piątek 9 lutego, w szczecineckim „Domu Kolejarza” bawiła się młodzież z Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Oflagu II D w Bornem Sulinowie. W uroczystym balu poza przyszłymi maturzystami, udział wzięli także zaproszeni goście, rodzice oraz licznie reprezentowane grono pedagogiczne. Uroczystość zgodnie ze starym zwyczajem rozpoczęto tradycyjnym polonezem. Warto zauważyć, że układ taneczny w choreografii pana Dariusza Palickiego należał do wyjątkowo pięknych i wycisnął wiele łez wzruszenia z oczu podziwiających go rodziców.

Zachwyceni obserwatorzy i nauczyciele nagrodzili natomiast wysiłek tancerzy gromkimi brawami. Następnie przyszedł czas na toast wzniesiony symboliczną lampką szampana, ciepły posiłek i pamiątkowe zdjęcia. Następnie z krótkim wystąpieniem zwrócił się do zebranych pan dyrektor Jacek Wojciechowski oraz wychowawca klasy maturalnej pan Mirosław Szeligowski – obaj życzący młodzieży wspaniałej zabawy i niezapomnianych przeżyć.

O oprawę muzyczną balu, zadbał Mateusz Balans – znany przede wszystkim jako charyzmatyczny wykonawca muzyki tanecznej i rozrywkowej. Studniówka to również jedna z pierwszych okazji w życiu, kiedy młodzi ludzie mieli okazję zaprezentować się w balowych kreacjach. Wśród panów przeważały garnitury w kolorze granatowym, wśród pań mogliśmy podziwiać toalety we wszystkich kolorach tęczy oraz obowiązkowe czerwone podwiązki.

Magdalena Michalska (GK24)

Więcej fotografii na stronie GK24.pl http://www.gk24.pl/studniowki/g/studniowka-zespolu-szkol-im-bohaterow-oflagu-ii-d-w-bornem-sulinowie,12924150,27485036/

 

Uczniowie kl. III Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Oflagu II D w Bornem Sulinowie pragną podziękować:

  • Radom Osiedli w Bornem Sulinowie,
  • Radzie Rodziców LO im. Bohaterów Oflagu II D,
  • Dyrektorowi Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Oflagu II D 

za finansowe wsparcie balu studniówkowego.

PrintFriendly and PDF