Głosuj na Talent Team!

Głosuj na Talent Team!

Miło nam poinformować, że Ogólnopolskie Stowarzyszenie Tworzących Przyjaciół zakwalifikowało się do VII Edycji Konkursu „Spółdzielnia pomysłów”, którego organizatorem jest SGB-Bank Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej za pośrednictwem serwisu internetowego Społecznik 2.0., dostępnego pod adresem internetowym: www.spolecznik20.pl.

Złożony przez nas projekt nosi nazwę: „Talent Team – szlifuj swój diament” i można na niego głosować logując się pod adresem: https://spolecznik20.pl/spoldzielnia-pomyslow/1171.

Każdy może oddać 1 głos dziennie, jednak nie więcej niż 10 ogółem przez cały czas trwania Konkursu. Głosowanie Publiczności trwa w okresie przyjmowania zgłoszeń, tj. w dniach od 25 października do 15 listopada 2017 r. Autorzy wybranych przez Komisję konkursową projektów zostaną zaproszeni do zawarcia umowy sponsorskiej z Organizatorem, na podstawie której Organizator, w zamian za promocję swojej marki przy realizacji projektu, udzieli wsparcia na jego realizację, o wartości nieprzekraczającej 10.000 złotych.

LICZYMY NA PAŃSTWA GŁOSY!!!! I z góry serdecznie dziękujemy!!!

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Tworzących Przyjaciół

PrintFriendly and PDF