Spotkanie autorskie z Andrzejem Poniedzielskim

Spotkanie autorskie z Andrzejem Poniedzielskim

Dnia 9 października 2017 roku, na zaproszenie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie, mieszkańców leśnego miasta z autorskim repertuarem odwiedził (większości dotychczas znany jedynie z ekranu telewizora) poeta, pieśniarz, satyryk, konferansjer, autor tekstów, aktor… – Andrzej Poniedzielski.

Spotkanie autorskie odbyło się auli Budynku Kulturalno-Oświatowego, która została wypełniona po brzegi. To dowód na to, że społeczność pragnie spotkań z artystami najwyższej próby.

Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie – Iwona Gajewska-Tranbowicz, powitała serdecznie wszystkich gości, dziękując za tak liczne przybycie. Sama prezentacja bohatera wieczoru odbyła się w zabawnej, nieco przewrotnej atmosferze, serdecznie odebranej przez samego artystę.

Gość wieczoru w niezwykle swobodny i dowcipny sposób opowiedział o swojej drodze działalności artystycznej, o swoich inspiracjach twórczych, dorobku i doświadczeniach estradowych. Konkluzja nasunęła się samoistnie – życie jest niekończącą się skarbnicą tematów na skecz, tekst, wiersz, piosenkę, refleksję…
Całość urozmaicona nieprzypadkowo dobranymi piosenkami zrobiła na słuchaczach ogromne wrażenie, czego dowód dali owacjami na stojąco i koniecznym bisem.

Pełna informacja i fotografie na stronie MBP->>>

 

PrintFriendly and PDF