Granty dla organizacji pozarządowych przyznane!

Granty dla organizacji pozarządowych przyznane!

Miło nam poinformować, iż 2 wnioski złożone w programie Społecznik 2017 zdobyły dofinansowanie.
Wniosek złożony w imieniu Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego Sekcja Tenisa Stołowego na zadanie pn. „Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Pamięci Bohaterów Powstania Warszawskiego” otrzymał dotację w kwocie 3.000,00 zł. Realizacja zadania umożliwi organizację w sierpniu br. unikatowego turnieju tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży, w którym zmagania sportowe zostaną „wpisane” w historię i pamięć ludzi, którzy brali udział w Powstaniu Warszawskim.

Drugi wniosek, złożony w imieniu Stowarzyszenia Miłośników Militarnej Historii Bornego Sulinowa na zadanie pn. „Mila Radości dla Niepodległości „, również otrzymał dotację w kwocie 3.000,00 zł. Pozwoli on na uczczenie Narodowego Święta Niepodległości poprzez organizację ulicznego biegu i towarzyszących mu imprez patriotyczno-kulturalno-rekreacyjnych.

Dodatkowo 3 organizacje pozarządowe z terenu Gminy Borne Sulinowo zakwalifikowały się do udziału w programie i otrzymały dofinansowanie. Są to:
1) Stowarzyszenie „Stacja Kultura” w Bornem Sulinowie na realizację zadania „I Biesiada Letnia w Bornem Sulinowie”,
2) Klub Sportowy „Pionier 95” na realizację zadania „Młodzi pionierzy na start! – Piknik rodzinny z Klubem Sportowym Pionier 95”
3) oraz Stowarzyszenie Kulturalne „Folklor” na realizację zdania pn. „Święto ziemniaka”.

Biorąc pod uwagę liczbę złożonych wniosków i ogromną konkurencję wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Wyniki >>> 

Projekt dofinansowany ze środków Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego

PrintFriendly and PDF