Stypendia motywacyjne

Stypendia motywacyjne

Zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół im. Bohaterów Oflagu IID jest zawsze czasem radości, nagród, dyplomów, listów gratulacyjnych i promocji do klas programowo wyższych. Do grona tych szczęśliwych wydarzeń należy doliczyć stypendia motywacyjne, które zostały ufundowane przez Państwo Natalię i Stanisława Bartoszewiczów, mieszkańców naszego miasteczka.

Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół przygotowało regulamin, powołało komisję, która podzieliła niebagatelną kwotę 2.000 zł pomiędzy 9 zgłoszonych przez wychowawców uczniów. Stypendia za kreatywność, szczególne zaangażowanie społeczne i promowanie szkoły w środowisku otrzymali gimnazjaliści i licealiści: Agata Skiba, Piotr Horyd, Miłosz Malinowski, Alan Hołubek, Roland Schlamberger, Maja Bykowska, Lidia Moskal, Klaudia Madej i Kaja Karwacka.

Nagrody zostały wręczone przez fundatorkę podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół.

W imieniu społeczności Zespołu Szkół im. Bohaterów Oflagu IID pragniemy podziękować darczyńcom, Pani Natalii i Panu Stanisławowi Bartoszewiczom, za tak piękny gest, jakim jest ufundowanie stypendiów motywacyjnych.

Print Friendly, PDF & Email