Majówka 2017 – Międzypokoleniowy Turniej w Bule

Majówka 2017 – Międzypokoleniowy Turniej w Bule

W dniu 2 maja 2017 r., w ramach projektu „Żyj aktywnie i zdrowo – baw się w Bornem na sportowo”,  na Kompleksie Boisk Orlik 2012 odbył się Międzypokoleniowy Turniej w Bule.

Głównym organizatorem imprezy był Klub Sportowy UKLST Teakwondo , współorganizatorem Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie, partnerami K.S. Borbul oraz Borneński Uniwersytet Trzeciego Wieku.

Turniej rozgrywany był w systemie 5 rund + play-offy z finałem na Bulodromie przy Hali Sportowej w Bornem Sulinowie. Na starcie zawodów stanęło 15 par. Sędzią głównym zawodów był pan Animator Sportu Piotr Gałka.

Poziom zawodów był wysoki, a o tym kto wejdzie do półfinałów – decydowały pojedyncze rzuty bulą.

Ostatecznie w najlepszej czwórce znalazły się drużyny : 2 drużyny K.S. Borbul (Kazimierz i Barbara Skowrońscy oraz Janusz Korniowski i Roman Pawłowski), Rafał Glanc z synem oraz Henryk Różański i Paweł Cypko.

Ostateczna klasyfikacja wygląda następująco:
1. Borbul Janusz i Roman
2. Henryk i Paweł
3. Rafał i Syn
4. Borbul Kazimierz i Barbara
5. Borbul Ola i Bogusia
6. Michał P. i Wojtek B.
7. Śds Piotr i Krzysiu
8. BUTW 3 Danuta i Zbigniew
9. Borbul Maria i Waldemar
10. BUTW Stenia i Władek
11. Śds Kasia i Tadeusz
12. Oskar B. i Błażej B.
13. Dominik H i Kacper G.
14. Borbul Teresa i Alek
15. BUTW Barbara i Grażyna

Trzy najlepsze zespoły otrzymały nagrody rzeczowe ufundowane przez Centrum Kultury i Rekreacji, a każdy z uczestników otrzymał słodkości zakupione ze środków pozyskanych przez ULKST Teakwondo.

Ogromne podziękowania dla Klubu Sportowego Borbul za pomoc w wytyczeniu torów, a także użyczenie sprzętu sportowego na czas turnieju.

Opracował
Animator Sportu
Piotr Gałka

PrintFriendly and PDF