EkoSzczecinek na zimową nudę!

EkoSzczecinek na zimową nudę!

Już za kilka dni rozpocznie się świąteczna przerwa od nauki. Prawdopodobnie wszyscy uczniowie czekali na ten moment już od wielu tygodni. Trudno się im z resztą dziwić. Wizja zbliżającego się odpoczynku, świątecznych prezentów oraz zaplanowanych spotkań z rodziną i przyjaciółmi, to coś, na co warto czekać. Na wszystkich, których kalendarze pękają w szwach oraz tych, którzy nie ułożyli jeszcze planów na ostatnie dni 2016 roku czekać będzie także kadra szczecineckiego Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior.

– Zapraszam serdecznie wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji zwiedzić naszej Placówki – mówi Radosław Wąs, dyrektor CEEiRJ. – W czasie tej krótkiej, świątecznej przerwy w nauce warto wybrać się na spacer po naszym świecie nauki i przyrody – jakże odmiennej od tej, która czeka w szkolnych ławach. Zapraszam oczywiście nie tylko uczniów, ale także ich rodziców i dziadków.

Na odwiedzających czekają sale tematyczne oraz zgromadzone w nich eksponaty edukacyjne, pozwalające lepiej poznać i zrozumieć otaczający nas świat i zachodzące w nim zjawiska. Dla najmłodszych – las i jego mieszkańcy, dla nieco starszych – woda, a dla ciekawskich – Odnawialne Źródła Energii. Na wszystkich, którzy zdecydują się wybrać do CEEiRJ czekają także okazałe akwaria i ich mieszkańcy, wśród których znajdziemy m.in.: węgorza, sieję, szczupaka, pstrąga oraz niesamowitego jesiotra, który powrócił do Szczecinka po wielu latach nieobecności.

– Już dziś zapraszam wszystkich Państwa, na krótki spacer po salach i pracowniach Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior w Szczecinku. To doskonały pomysł na wspólny, rodzinny wypad w gronie najbliższych, przyjaciół, a także rewelacyjny sposób na zimową nudę.

Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior w Szczecinku będzie otwarte dla zwiedzających od 27 do 30 grudnia 2016 roku, w godzinach 9.00 – 15.00.
Chcesz odwiedzić Placówkę w innym terminie? Zadzwoń: 94 712 88 00 i spytaj o dostępne możliwości.

Do zobaczenia!

Pozdrawiam serdecznie
Marcin Tadzik
inspektor ds. promocji
tel. 696 057 459

zaproszenie - swieta_2016_ceeirj 500

Print Friendly, PDF & Email