Klub Senior+ wznawia działalność

Klub Senior+ wznawia działalność

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bornem Sulinowie informuje, że od dnia 26.05.2020 roku swoją działalność wznawia Klub Senior+.

W trosce o Klubowiczów oraz personel – zostaną zachowane wszelkie zasady bezpieczeństwa.
Zajęcia terapeutyczne prowadzone w Klubie, odbywać się będą z podziałem na kilkuosobowe grupy, z zachowaniem dystansu między uczestnikami.

Szczegółowych informacji

Kupuj świadomie – PRODUKT POLSKI

Kupuj świadomie – PRODUKT POLSKI

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wspólnie z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa prowadzi kampanię informacyjną „Kupuj świadomie – PRODUKT POLSKI”, której celem jest zwiększanie wiedzy Polaków nt. znaczenia świadomych decyzji zakupowych, szczególnie w tak trudnym czasie jak pandemia wirusa SARS-CoV-2.

Już teraz wiadomo, że odciśnie ona ogromne piętno na sytuacji ekonomicznej

Chcesz się podzielić swoimi pracami ze światem?

Chcesz się podzielić swoimi pracami ze światem?

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie poszukuje chętnych artystów do dzielenia się swoją twórczością! Jesteś malarzem, rzeźbiarzem lub tworzysz dzieła inspirowane twórczością ludową? W tych trudnych dla wszystkich tygodniach dzielenie się swoją pracą podczas wystaw, wernisaży czy koncertów jest praktycznie niemożliwe.

Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci podzielić się Twoją

Tydzień Bibliotek dla przedszkolaków i nie tylko

Tydzień Bibliotek dla przedszkolaków i nie tylko

Ponieważ w tym roku przedszkolaki nie mogą przyjść do biblioteki w Łubowie, pani Magda postanowiła stworzyć dla nich nagranie :)

Wspólnie z panią Malwiną z Małego Przedszkola w Łubowie opracowały małą niespodziankę dla najmłodszych. Na poniedziałek dzieci miały przygotowaną lekcję o bibliotece, a na wtorek ułożyć historyjkę obrazkową. Jednak najpierw

Pierwszy konkurs talentów w MBP – WYNIKI / wideo

Pierwszy konkurs talentów w MBP – WYNIKI / wideo

Kochani! Bardzo dziękujemy Wam za zgłoszenia w KONKURSIE TALENTÓW. Każde nagranie wideo to bomba umiejętności, pasji i emocji.

Mamy przyjemność ogłosić, że zwyciężczynią w kategorii ŚPIEW zostaje Zuzia Płaszczyńska. Wyróżnienie w tej kategorii zdobyły duet Oliwia i Zuzia Białkowskie, Natalia Brzezińska i Gabrysia Wołczyk.

W kategorii MUZYKA nasze serca podbił

Dzień Mamy

Dzień Mamy

Dzień Matki, to dzień szczególny dla każdego z nas. Zwyczajowo w klubikach, żłobkach, przedszkolach, szkołach spotykają się mamy, by wysłuchać odświętnych piosenek i wierszy w wykonaniu swoich ukochanych brzdąców. W obecnych czasach jest to niestety niemożliwe, dlatego Klub Malucha „Słoń Dominik” przygotował dla swoich Mam krótki, pamiątkowy film. Skromne podziękowanie za ich miłość.

Nieodpłatne porady prawne do 31 lipca

Nieodpłatne porady prawne do 31 lipca

W związku z trwającym stanem epidemii koronawirusa SARS-CoV-2, na podstawie art. 28a ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 r. o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2019, poz. 294 z późn. zm.) Starosta Szczecinecki przedłużył okres udzielania nieodpłatnych porad prawnych i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego