Ferie zimowe 2020

Ferie zimowe 2020

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie zaprasza dzieci (7-12 lat) w pierwszy i drugi tydzień ferii w godz. 9.00-13.00 na zajęcia.

Ferie zimowe w bibliotece w tym roku odbędą się w iście skarpetkowym stylu! Książka „Niesamowite przygody 10 skarpetek” Justyny Bednarek będzie nam towarzyszyć przez całe dwa tygodnie. Oprócz codziennego

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

12 stycznia 2020 roku Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie przyłączyła się do wspólnej zabawy podczas tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Dzięki naszemu kiermaszowi literackiemu spore grono osób zaopatrzyło się w nowości wydawnicze. Odzieżowy butik był natomiast okazją do zdobycia nowych, modnych ubrań. Wszystkie pieniążki zdobyte podczas tych zakupów w

Zabawa mikołajkowa w Silnowie

Zabawa mikołajkowa w Silnowie

19 grudnia 2019 roku w filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Silnowie odbyła się zabawa mikołajkowa. Dla dzieci przygotowano zabawy, konkursy, quizy, a także konkurs plastyczny na portret św. Mikołaja. Na wszystkich czekał słodki poczęstunek. Jednak najbardziej wyczekiwanym gościem był oczywiście sam św. Mikołaj, który dla każdego dziecka miał prezent!

Paczki

Loża prasowa przy MBP w Bornem Sulinowie

Loża prasowa przy MBP w Bornem Sulinowie

W dniu 18 grudnia 2019 roku zakończono zadanie pn.: „Loża prasowa przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie” polegające na wykonaniu tarasu tj. utwardzenia powierzchni gruntu kostką betonową „polbruk” w miejscu niezagospodarowanego trawnika przylegającego do ściany biblioteki od strony wypożyczalni dla dorosłych.

Ponadto, w celu likwidacji barier architektonicznych (zniwelowaniu krawężników),