Szkolenie w zakresie profilaktyki uzależnień

Szkolenie w zakresie profilaktyki uzależnień

W dniu 14 listopada 2019 r. w Urzędzie Miejskim w Bornem Sulinowie odbyło się szkolenie skierowane do pedagogów, nauczycieli, pracowników świetlic wiejskich oraz bibliotek – realizatorów programu profilaktycznego „Unplugged”. Program adresowany jest do uczniów w wieku 12-14 lat. Opiera się na modelu wszechstronnego wpływu społecznego.

Szkolenie podniosło kompetencje kadry pedagogicznej

Mikołajki dla dzieci w Łubowie

Mikołajki dla dzieci w Łubowie

Miejska Biblioteka Publiczna informuje, że ruszyły zapisy na mikołajkową zabawę dla dzieci w wieku do 10 lat, która odbędzie się 7 grudnia o godzinie 16.00.

Zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt z panią Magdą Haas, bibliotekarzem filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łubowie.
Zapisy do 24 listopada 2019 roku. Koszt 10 zł

Akcja honorowego oddawania krwi w Bornem Sulinowie

Akcja honorowego oddawania krwi w Bornem Sulinowie

Regionalne Centrum Krwiodawstwa w Szczecinie przyjęło zaproszenie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie do udziału w akcji honorowego oddawania krwi. Tym razem był to mobilny pobór krwi, bowiem RCKiK w Szczecinie dysponuje specjalnym ambulansem przystosowanym do tego celu.

11 listopada to szczególna data w dziejach naszej historii. Po wielu latach

Bal w Bibliotece

Bal w Bibliotece

30 października 2019 roku Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie zorganizowała bal kostiumowy dla dzieci uczęszczających do zerówek. Bal nosił tytuł „W krainie baśni i bajki”. Nie trudno sobie wyobrazić wszystkie te piękne, kolorowe i kreatywne stroje, w jakie przebrali się nasi najmłodsi.

Oprócz tańców, zabaw i hulanek, wszyscy wzięli