Wycieczka Stowarzyszenia „Pomost”

Wycieczka Stowarzyszenia „Pomost”

W dniach 28-30 września 2018 r. Stowarzyszenie „Pomost” zorganizowało kolejną wycieczkę z cyklu ”Cudze chwalicie, swego nie znacie, więc z nami w Polskę wyruszaj bracie”.

„Tym razem w tę magiczną podróż zabraliśmy dzieci, rodziców, a także dziadków. Po całonocnej podróży czekała nas niesamowita zabawa w największym w Polsce parku rozrywki

Ognisko w Juchowie

Ognisko w Juchowie

W dniu 11.09.2018 r., przy świetlicy wiejskiej w Juchowie, odbyło się ognisko pożegnalne z okazji kończącego się lata. Dzięki panu Wojtkowi Więckowskiemu było mnóstwo dobrej zabawy.
Gościom serwowano przepyszne kiełbaski i częstowano ich słodkościami. Oczywiście nie zabrakło nagród dla uczestników zabaw.

Ognisko zorganizowała Rada Sołecka naszej wsi, Stowarzyszenie ”Pomost” i

Sukcesy na Mistrzostwach Europy w Fitness Dzieci

Sukcesy na Mistrzostwach Europy w Fitness Dzieci

W dniach 6-8 października 2018 r., w Novi Sad w Serbii, odbyły się Mistrzostwa Europy w Fitness Dzieci. Polskę reprezentowały trzy zawodniczki z Akrobatycznego Klubu Sportowego „Darzbór” Szczecinek. Karolina Pietrzyk, w kategorii wiekowej 15 lat, wywalczyła brązowy medal i tak spektakularnym wynikiem zakończyła zawody.

Kolejna zawodniczka AKS Darzbór, Liwia Stańczykowska

Niemiecka młodzież znowu w Bornem!

Niemiecka młodzież znowu w Bornem!

Już po raz czwarty uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Oflagu II D w Bornem Sulinowie gościli młodzież zza Odry. Tym razem 15 uczniów przyjechało do nas z Spantekow, z gminy Anklam, z którą Borne Sulinowo współpracuje.

Gospodarze spisali się na medal – Niemcy wracając do domu przyznali, że wyjeżdżają z