V Konkurs wiedzy o gminie Borne Sulinowo

V Konkurs wiedzy o gminie Borne Sulinowo

„Moja Mała Ojczyzna” – Już po raz piąty gimnazjaliści, uczniowie szkół podstawowych naszej gminy oraz słuchacze  Borneńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wiek rywalizowali o palmę pierwszeństwa w gminnym konkursie  „Moja Mała Ojczyzna”. 

Tym razem zwycięstwo przypadło w udziale uczniom z Bornego Sulinowa. W grupie gimnazjalistów drugie miejsce ex aequo zajęli uczniowie z

Piknik rodzinny w Juchowie

Piknik rodzinny w Juchowie

W dniu 23.05.2018r.  odbyła się impreza z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka zorganizowana przez sołtysa wsi Juchowo, panią Irenę Lis,  członków Stowarzyszenia „Pomost” i  instruktora świetlicy wiejskiej w Juchowie. Dzieci oraz dorośli brali udział w licznych konkursach ,grach i zabawach pod okiem pana Piotra Gałki i  pana Wojtka Więckowskiego.

Spotkanie informacyjne

Spotkanie informacyjne

„Dotacje na tworzenie i rozwój żłobków, klubów dziecięcych oraz dla opiekunów dziennych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego”, które odbędzie się w Szczecinku 18 czerwca 2018 r. w godz. 11:00 – 13:30 w sali narad nr 202  w Starostwie Powiatowym w Szczecinku.

Spotkanie dotyczy zasad aktualnie trwającego naboru wniosków