Nabór na stanowisko pracy – instruktor świetlicy wiejskiej w Liszkowie

Nabór na stanowisko pracy – instruktor świetlicy wiejskiej w Liszkowie

Ogłoszenie (z dnia 2 stycznia 2018 r.) o naborze na wolne stanowisko pracy – instruktor świetlicy wiejskiej w Liszkowie, gmina Borne Sulinowo.

Dyrektor Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowisko pracy – instruktora świetlicy wiejskiej w miejscowości Liszkowo, gmina Borne Sulinowo.

1. Nazwa i adres jednostki:

Święto Trzech Króli

Święto Trzech Króli

Trzech Króli to w istocie potoczna nazwa Objawienia Pańskiego, święta które ma uczcić objawienie się Boga swoim wyznawcom. Dlatego w początkach chrześcijaństwa to właśnie 6 stycznia był świętem Bożego Narodzenia.
W późniejszych czasach święto objawienia zostało interpretowane jako przedstawienie się Boga całemu światu, a więc również ludom nieżydowski i pogańskim.

Utraciłeś dokumenty? Zastrzeż je w banku!

Utraciłeś dokumenty? Zastrzeż je w banku!

System DOKUMENTY ZASTRZEŻONE chroni osoby, które utraciły swoje dokumenty tożsamości. Ogranicza możliwość ich późniejszego wykorzystania do celów przestępczych popełnianych w imieniu i na szkodę osoby, która dokumenty utraciła.

Należy pamiętać, że wobec liczny prób wyłudzeń z wykorzystaniem cudzej tożsamości, samo zgłoszenie utraty dokumentów na Policji czy w urzędzie już nie