Spotkanie konsultacyjne

Spotkanie konsultacyjne

Burmistrz Bornego Sulinowa informuje mieszkańców miejscowości Juchowo, Kłosówko Kądzielna, Dąbie Uniemino , Okole, Łączno i Borne Sulinowo o spotkaniu konsultacyjnym z mieszkańcami w sprawie projektu Programu Rewitalizacji Gminy Borne Sulinowo na lata 2016 – 2026.

1. Przedmiot konsultacji
Projektu Programu Rewitalizacji Gminy Borne Sulinowo na lata 2016 – 2026.

2. Termin

Rozpoczęła się modernizacja boiska treningowego

Rozpoczęła się modernizacja boiska treningowego

Rozpoczęła się realizacja inwestycji pn.: „Modernizacja boiska treningowego do piłki nożnej przy ul. Sportowej w Bornem Sulinowie”.  Na ten cel Sejmik Województwa Zachodniopomorskiego przyznał Gminie Borne Sulinowo dofinansowanie w kwocie 18.000,00 zł.

Zadanie jest współfinansowane ze środków budżetu Województwa Zachodniopomorskiego w ramach „Programu pomocy finansowej dla jednostek samorządu terytorialnego na

Spotkanie autorskie z Andrzejem Poniedzielskim

Spotkanie autorskie z Andrzejem Poniedzielskim

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Andrzejem Poniedzielskim, które odbędzie się 9 października o godzinie 17:00 (Aula BKO, Al. Niepodległości 28)!

Rezerwacje w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie. Wstęp tylko z bezpłatną wejściówką!

 

Biblioteka zaprasza na wycieczkę do Europa-Parku

Biblioteka zaprasza na wycieczkę do Europa-Parku

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na wycieczkę do Europa-Parku (największego parku rozrywki w Niemczech i drugiego najpopularniejszego w Europie!), która odbędzie się w dniach 6-8 października!

Europa-Park to największy park rozrywki w Niemczech i drugi najpopularniejszy w Europie (ponad 5,5 miliona odwiedzin)! Znajdziecie w nim 18 krain