„Deficyty na profity II”

„Deficyty na profity II”

Zachodniopomorska Grupa Doradcza Sp. z o.o. rozpoczęła realizację projektu „Deficyty na profity II”. Projekt skierowany jest do osób które spełniają wszystkie poniższe kryteria łącznie tzn.:

  1. są osobami niepracującymi w wieku 18-29 lat,
  2. zamieszkują woj. zachodniopomorskie,
  3. nie szkolą się i nie uczą się w trybie stacjonarnym a także należą do jednej

Czy warto jeść grzyby?

Czy warto jeść grzyby?

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Szczecinku informuje, iż w związku z rozpoczęciem sezonu grzybobrań, jak co roku powraca temat – czy warto jeść grzyby?

Grzyby to niedoceniony składnik naszego menu. Według opublikowanych badań, regularne jedzenie grzybowego białka zmniejsza o około 15 proc. stężenie cholesterolu we krwi.

Grzyby mogą ochronić nas

Zaproszenie na bezpłatną mammografię

Zaproszenie na bezpłatną mammografię

Firma LUXMED DIAGNOSTYKA serdecznie zaprasza wszystkie Panie w wieku 50-69 lat na bezpłatną mammografię (prześwietlenie piersi) w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi.
Dnia 26 września, Szczecinek, przy sklepie Kaufland, ul. Armii Krajowej 78a.

 

 

 

Spotkanie konsultacyjne

Spotkanie konsultacyjne

Burmistrz Bornego Sulinowa informuje mieszkańców miejscowości Juchowo, Kłosówko Kądzielna, Dąbie Uniemino , Okole, Łączno i Borne Sulinowo o spotkaniu konsultacyjnym z mieszkańcami w sprawie projektu Programu Rewitalizacji Gminy Borne Sulinowo na lata 2016 – 2026.

1. Przedmiot konsultacji
Projektu Programu Rewitalizacji Gminy Borne Sulinowo na lata 2016 – 2026.

2. Termin

Spotkanie autorskie z Andrzejem Poniedzielskim

Spotkanie autorskie z Andrzejem Poniedzielskim

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Andrzejem Poniedzielskim, które odbędzie się 9 października o godzinie 17:00 (Aula BKO, Al. Niepodległości 28)!

Rezerwacje w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie. Wstęp tylko z bezpłatną wejściówką!

 

Biblioteka zaprasza na wycieczkę do Europa-Parku

Biblioteka zaprasza na wycieczkę do Europa-Parku

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na wycieczkę do Europa-Parku (największego parku rozrywki w Niemczech i drugiego najpopularniejszego w Europie!), która odbędzie się w dniach 6-8 października!

Europa-Park to największy park rozrywki w Niemczech i drugi najpopularniejszy w Europie (ponad 5,5 miliona odwiedzin)! Znajdziecie w nim 18 krain

9 września – Światowy Dzień FAS (alkoholowy zespól płodowy)

9 września – Światowy Dzień FAS (alkoholowy zespól płodowy)

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Szczecinku, Pion Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia informuje, że dzień 9 września ogłoszony został Światowym Dniem FAS.
Alkoholowy zespól płodowy (FAS, Fetal Alcohol Syndrome) – to zespól chorobowy, który jest skutkiem działania alkoholu na płód w okresie prenatalnym.

FAS jest chorobą nieuleczalną, której można uniknąć