Formoza Challenge 2018 w Bornem Sulinowie!

Formoza Challenge 2018 w Bornem Sulinowie!

Formoza Challenge to przede wszystkim dobra zabawa dla każdego, w tym dla całych rodzin – luźna forma festynu z ostrą rywalizacją w tle zachęca do odwiedzania biegu wraz z kibicami.

Formoza w Bornem Sulinowie to możliwość startu na dystansie 5 lub 10 km, w drużynie lub samodzielnie.
Organizatorzy nie zapominają

„Bieg Spartakusa” w Bornem Sulinowie

„Bieg Spartakusa” w Bornem Sulinowie

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 2 czerwca br. Borne Sulinowo stanie się areną „Biegu Spartakusa” – unikatowego, ekstremalnego biegu z przeszkodami dla ok. 300 osób.

Rozmowy w sprawie organizacji wydarzenia oraz technicznej i finansowej współpracy pomiędzy przedstawicielami Gminy Borne Sulinowo, Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie, Stowarzyszeniem Miłośników

„TURNIEJ RZUTÓW ZA 3 PUNKTY”

„TURNIEJ RZUTÓW ZA 3 PUNKTY”

W lutym, w Stanach Zjednoczonych, w najlepszej koszykarskiej lidze świata NBA odbył się tradycyjny All Star Weekend. Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie przygotowało coś specjalnego dla wszystkich fanów tego sportu. W dniu 2 marca br., w Hali Sportowo-Widowiskowej, odbył się „Turniej Rzutów za 3 punkty”.

Na starcie zawodów

Bal kostiumowy – „W Krainie Sportu”

Bal kostiumowy – „W Krainie Sportu”

Końcowe dni ferii zimowych były okazją do tego, aby hucznie i radośnie przeżyć karnawał w świetlicy wiejskiej w Radaczu. Z inicjatywy instruktora świetlicy, pani Agnieszki Lewickiej, zorganizowano bal kostiumowy – „W Krainie Sportu”.

Inwencja rodziców i dzieci tego dnia przeszła oczekiwania organizatorów. Stroje były piękne, kolorowe i pomysłowe – na

„Feriada 2018” z Centrum Kultury i Rekreacji

„Feriada 2018” z Centrum Kultury i Rekreacji

W 2018 r. ferie zimowe w województwie zachodniopomorskim rozpoczęły się w połowie stycznia. Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie postarało się, aby dzieci które pozostały w domach aktywnie spędziły wolny czas. Oferta sportowa Centrum dla dzieci i młodzieży przebywających w Bornem była szeroka i bardzo ciekawa. Do dyspozycji uczestników

Społecznicy z CKiR na Gali podsumowującej program Społecznik

Społecznicy z CKiR na Gali podsumowującej program Społecznik

W dniu 11 grudnia 2017 r., w sali Opery na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie, odbyła się uroczysta gala podsumowująca program „Społecznik”. Realizatorem tej ciekawej, społecznej inicjatywy była Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego. Celem spotkania było uhonorowanie najlepszych społeczników Pomorza Zachodniego oraz prezentacja wybranych projektów zrealizowanych w ramach Programu.

W imprezie

„Ferie z Paletką”

„Ferie z Paletką”

Turniej Tenisa Stołowego „Ferie z Paletką” odbył się 13 stycznia w Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie. W piękny, mroźny sobotni poranek dojechali do Bornego pasjonaci tenisa z Bobolic, Tychowa, Szczecinka, Juchowa i Łubowa.
W Turnieju brały także udział dzieci i młodzież z Bornego Sulinowa.

Sklasyfikowano łącznie 47 zawodników