Turniej Gry w Bule

Turniej Gry w Bule

W dniach 14 – 15 września na bulodromie przy ul. Wojska Polskiego odbyły się dwie imprezy sportowe – Turniej Gry w Bule o Puchar Burmistrza Bornego Sulinowa i Turniej o Puchar Prezesa Klubu Borbul.

Organizatorem sportowych zmagań był zarząd i członkowie Klubu Sportowego „BORBUL”.
W rozgrywkach udział wzięli mieszkańcy gminy

IV Turniej o Puchar Małego Powstańca

IV Turniej o Puchar Małego Powstańca

Już po raz czwarty młodzi piłkarze spotkali się na stadionie w Bornem Sulinowie, aby oddać hołd uczestnikom Powstania Warszawskiego. W tym roku obchodzona była 75. rocznica tego doniosłego, ważnego w historii Polski wydarzenia. Organizatorami turnieju byli: Klub Sportowy „Pionier 95” Borne Sulinowo oraz Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie.

V Turniej Nocny w Piłkę Nożną.

V Turniej Nocny w Piłkę Nożną.

Wszelkie imprezy sportowe o charakterze rekreacyjnym mają za zadanie promowanie zdrowego stylu życia, ale nie tylko. Jednym z kluczowych celów jest integracja lokalnego środowiska, w tym przypadku środowiska piłkarskiego. Miło nam poinformować, że od około dwóch lat nie integrujemy się tylko w obrębie gminy Borne Sulinowo. Właściwszym stwierdzeniem byłoby, że

VIII Amatorski Turniej w Piłce Siatkowej

VIII Amatorski Turniej w Piłce Siatkowej

Wizytówką sportową gminy Borne Sulinowo jest Amatorski Turniej w Piłce Siatkowej od wielu lat przeprowadzany w Silnowie, w ostatni weekend lipca. W tym roku odbyła się 8. edycja tego niecodziennego, sportowego wydarzenia.

Organizatorem cyklicznej imprezy jest Stowarzyszenie Silnowo 2020 i Centrum Kultury i Rekreacji. Rokrocznie, w różnych formach, turniej wspierają

Turniej Piłki Nożnej – rocznik 2010 i młodsi

Turniej Piłki Nożnej – rocznik 2010 i młodsi

W dniu 23 czerwca na stadionie Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie odbył się Turniej Piłki Nożnej dla dzieci z roczników 2010 i młodszych. Inicjatorem tego wydarzenia był trener najmłodszych grup młodzieżowych Klubu Sportowego „Pionier 95” – pan Marek Nagibor.

Połączenie organizacyjne Klubu Sportowego „Pionier 95” z Centrum Kultury

Mistrzostwa Polski w Bule Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie

Mistrzostwa Polski w Bule Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie

W dniach 18-19 maja w Bornem Sulinowie odbyły się Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie. Był to swoisty poligon radości, dobrej zabawy i sportowej rywalizacji. Szeroki uśmiech towarzyszył zawodnikom na każdym etapie rozgrywania zawodów, a sportowej pasji i zaangażowania mógłby pozazdrościć im niejeden sportowiec.

Za organizację imprezy pod auspicjami Polskiego Związku

Wojewódzka Olimpiada Młodzieży w akrobatyce sportowej

Wojewódzka Olimpiada Młodzieży w akrobatyce sportowej

W dniu 14 kwietnia 2019 r. Akrobatyczny Ludowy Klub Sportowy Borne Sulinowo uczestniczył w Wojewódzkiej Olimpiadzie Młodzieży w akrobatyce sportowej. Zawody – dla dzieci od 7 do 15 roku życia – odbyły się w Szkole Podstawowej nr 6 w Szczecinku. Łącznie wystartowało 65 zawodników z 4 klubów sportowych z terenu

Półfinał Ligi Ministranckiej diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej

Półfinał Ligi Ministranckiej diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej

W dniu 9 marca 2019 r., w Hali Sportowo-Widowiskowej CKiR, od godziny 10:00 odbywały się półfinały Ligi Ministranckiej Diecezji Koszalińsko – Kołobrzeskiej. Organizatorami zawodów byli: Parafia pod wezwaniem św. Brata Alberta oraz Centrum Kultury i Rekreacji. Turniej podzielony został na dwie grupy wiekowe – Ministrant i Lektor.

System rozgrywek opierał

Towarzyskie granie dzieci z K.S. „Pionier 95”

Towarzyskie granie dzieci z K.S. „Pionier 95”

Trenerzy i dzieci trenujący na co dzień w Klubie Sportowym „Pionier 95” Borne Sulinowo na sportowo powitali wiosnę. Dzięki współdziałaniu animatora sportu CKiR i trenerów z grup młodzieżowych – Zbigniewa Korpusińskiego i Marka Nagibor – udało się zorganizować wewnętrzy Turniej Piłki Nożnej.

Na wysokości zadania stanęli tego dnia rodzice grupy