III Cross Bociana

III Cross Bociana

W sobotę 23 września, na terenie Nadleśnictwa Czarnobór (Leśnictwo Krągi), odbył się III Cross Bociana. Celem zawodów była popularyzacja biegania jako ważnego elementu zdrowego trybu życia, promowanie aktywności fizycznej w leśnych okolicznościach przyrody, umożliwienie sprawdzenia swoich sił i możliwości w rywalizacji sportowej, a także promocja walorów turystycznych i zaplecza edukacyjnego

Bieg MILA RADOŚCI DLA NIEPODLEGŁOŚCI – Borne Sulinowo 2017

Bieg  MILA RADOŚCI DLA NIEPODLEGŁOŚCI – Borne Sulinowo 2017

Regulamin biegu MILA RADOŚCI DLA NIEPODLEGŁOŚCI – Borne Sulinowo 2017

CEL BIEGU:

• upamiętnienie 99. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości,
• promocja Bornego Sulinowa,
• popularyzacja biegów ulicznych, jako ogólnodostępnej formy rekreacji.

ORGANIZATOR:

• Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie,
• Urząd Miejski w Bornem Sulinowie,
• Stowarzyszenie Miłośników Militarnej

Aktywny sierpień na Orliku

Aktywny sierpień na Orliku

W dniach 15 – 31 sierpnia 2017 r. odbył się szereg mini turniejów dla dzieci i młodzieży w ramach autorskiego programu Animatora Sportu, Piotra Gałki – „Aktywny Sierpień 2017”. Turnieje zorganizowane zostały przez Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie. Program dofinansowany został ze środków „Programu profilaktyki i rozwiązywania problemów

Turniej Bule

Turniej Bule

W dniu 27.08.2017 r., na Kompleksie Boisk Orlik w Bornem Sulinowie, odbył się Turniej w Bule kończący wakacje. Organizatorem Turnieju było Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie, a współorganizatorem Klub Sportowy „BORBUL” Borne Sulinowo.

Na starcie zawodów stanęło 11 par mieszanych. Turniej rozegrano systemem 6. Rundowym – po 30

Piknik Rodzinny w Juchowie

Piknik Rodzinny w Juchowie

W dniu 24.08.2017 r., przy świetlicy wiejskich w Juchowie, odbył się Piknik Rodzinny dla mieszkańców wsi Juchowo. Organizatorami imprezy było sołectwo Juchowo oraz Stowarzyszenie „Pomost”, a współorganizatorem Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie.

Dla wszystkich uczestników, którzy tego dnia odwiedzili świetlicę czekała gorąca kiełbaska z grilla oraz zimne napoje.

Dofinansowanie dla borneńskich klubów

Dofinansowanie dla borneńskich klubów

Miło nam poinformować, że wniosek złożony w imieniu Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego Taekwondo”, w ramach ogłoszonego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki programu „Klub”, otrzymał dofinansowanie w wysokości 10 000,00 zł.

Gratulacje kierujemy do pana pana Piotra Gałki, wiceprezesa Klubu Sportowego „Pionier 95”, autora wniosku, który w Programie „Klub” również otrzymał

„MŁODZI PIONIERZY NA START” – piknik rodzinny z Klubem Sportowym „Pionier 95”

„MŁODZI PIONIERZY NA START” – piknik rodzinny z Klubem Sportowym „Pionier 95”

W sobotę,  26 sierpnia,  na kompleksie boisk „Orlik”  odbył się piknik rodzinny, zorganizowany przez Klub Sportowy „Pionier 95” przy współudziale Centrum Kultury i Rekreacji. Zadanie publiczne zostało sfinansowane ze środków budżetu Województwa Zachodniopomorskiego w ramach programu „Społecznik”,  którego operatorem jest Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Tego dnia na przybyłe dzieci

Turniej o Puchar „Małego Powstańca”

Turniej o Puchar „Małego Powstańca”

W dniu 5 sierpnia, kompleks boisk Orlik w Bornem Sulinowie, był miejscem rozgrywania „II Turnieju o Puchar Małego Powstańca”. Na starcie zawodów stanęło 5 drużyn: dwie drużyny gospodarzy K.S. „Pionier 95” Borne Sulinowo oraz zaprzyjaźnione drużyny „Błoni” Barwice i UKS „B-Max” Grzmiąca oraz „Hubertus” Biały Bór – łącznie 70 zawodników.