Sukces Animatora Sportu z Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie

Sukces Animatora Sportu  z Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie

Fundacja Orły Sportu, będąca ogólnopolskim operatorem konkursu „Lokalny Animator Sportu”, wyłoniła zwycięzców tegorocznej edycji. Nasz lokalny Animator – Piotr Gałka – pracownik Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie, w końcowej klasyfikacji zajął 13. miejsce.

Zważywszy na liczbę osób, które szkolą dzieci i młodzież na przeszło 1,7 tys. Orlikach we

MISTRZOSTWA GMINY W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM KLAS 4-6

MISTRZOSTWA GMINY W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM KLAS 4-6

Dnia 4 grudnia 2019 r., w Juchowie, odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Gminy  w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców klas 4-6 w ramach Igrzysk Dzieci.  Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Juchowie (osoba odpowiedzialna – Piotr Furmankiewicz) oraz Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie (Pan  Piotr Gałka).

5 – latki z Akrobatycznego Ludowego Klubu Sportowego Borne Sulinowo na podium

5 – latki z Akrobatycznego Ludowego Klubu Sportowego Borne Sulinowo na podium

W sobotę, 23 listopada 2019 r. w Pile , odbyły się Międzywojewódzkie Zawody w Akrobatyce Sportowej z Okazji Święta Niepodległości. ALKS Borne Sulinowo wystawił swoje najmłodsze zawodniczki. W klasie „pierwszy krok akrobatyczny”, w którym trzeba zaprezentować przed komisją sędziowską dwa układy: statyczny i dynamiczny, wystartowały Apolonia Antczak i Gabriela Piaskowiak.

Projekt profilaktyczny #donthejt

Projekt profilaktyczny  #donthejt

28 listopada w czwartek do Liceum Ogólnokształcącego w Bornem Sulinowie zawitały studentki Uniwersytetu Szczecińskiego oraz funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku. Celem spotkania był udział w warsztatach #donthejt. Projekt profilaktyczny studentów Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, jest realizowany w ramach rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań

OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE – OBLODZENIE !!!

OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE – OBLODZENIE !!!

Zgodnie z OSTRZEŻENIEM meteorologicznym nr 60 IMGW-PIB (Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich Wydział w Szczecinie) na obszarze powiatu szczecineckiego ( gmina Borne Sulinowo) w dniach: 02.12.2019 r. od godz. 20:00 do godz. 07:00 03.12.2019 r. Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatura

Już 15 lutego 2020 roku startuje rekrutacja do Programu Stypendialnego Horyzonty Fundacji EFC i FRS.

Już 15 lutego 2020 roku startuje rekrutacja do Programu Stypendialnego Horyzonty Fundacji EFC i FRS.

Horyzonty kończą w tym roku 10 lat! Tym samym 15 lutego już po raz dziesiąty Fundacja EFC wraz ze swoim partnerem strategicznym, Fundacją Rodziny Staraków, otwiera rekrutację do swojego flagowego programu – jednego z najbardziej kompleksowych programów stypendialnych w kraju. Horyzonty to szerokie wsparcie dla uczniów z małych miejscowości oraz

Nowa droga w Piławie

Nowa droga w Piławie

Gmina Borne Sulinowo zakończyła przebudowę drogi położonej na działkach nr: 208, 209, 210, 206/1 obręb Piława w miejscowości Piława.

Zadanie pn. „Przebudowa drogi w miejscowości Piława, gm. Borne Sulinowo” zostało dofinansowane ze środków Funduszu Dróg Samorządowych kwotą 279.705,29 zł.

Po przebudowie, z dniem 1 stycznia 2020 r., droga w Piławie