Oferta Stowarzyszenia Miłośników Militarnej Historii Bornego Sulinowa na realizację zadania publicznego w trybie „małych grantów” w 2020 r.

Zgodnie z art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie organizacje pozarządowe lub podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 mogą ubiegać się o realizację zadania publicznego ze środków finansowych z budżetu Gminy Borne Sulinowo poza trybem otwartych konkursów ofert.

Wakacje z Miejską Biblioteką Publiczną

Wakacje z Miejską Biblioteką Publiczną

W świetle obecnie obowiązujących przepisów i wprowadzonych obostrzeń spowodowanych COVID-19, musimy wprowadzić pewne zmiany w organizacji zajęć wakacyjnych w Miejskiej
Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie.

W pierwszej kolejności z naszej oferty będą mogły skorzystać dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu.
Zależy nam, abyśmy mogli

Informacja – termin zgłaszania kandydatów do obwodowych komisji wyborczych

Informacja – termin zgłaszania kandydatów do obwodowych komisji wyborczych

W związku z upływem w dniu 12.06.2020 r. terminu zgłaszania kandydatów do obwodowych komisji wyborczych przez pełnomocników komitetów wyborczych w Urzędzie Miejskim w Bornem Sulinowie w godz. 8.00-13.00 będzie pełniony dyżur. Chcąc dokonać zgłoszenia kandydatów należy dzwonić dzwonkiem znajdującym się po prawej stronie głównego wejścia do Urzędu.

Burmistrz Bornego Sulinowa

Wakacyjna wycieczka do Energylandii!

Wakacyjna wycieczka do Energylandii!

Stopniowe odmrażanie gospodarki i przywracanie swobody przemieszczania się dotyczą również turystyki, w tym transportu autokarowego przy zachowaniu zalecanych zasad bezpieczeństwa. Dlatego Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie i biuro turystyczne AGA-TOMA zapraszają na kolejną wycieczkę do Energylandii (największego parku rozrywki w Polsce!), która odbędzie się w dniach 2-4 lipca! Więcej>>>

Zaproszenie na Rodzinny Rajd Rowerowy

Zaproszenie na Rodzinny Rajd Rowerowy

Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „KUŹNIA TALENTÓW” zaprasza na Rodzinny Rajd Rowerowy w terminie: 20.06.2020 r. – (sobota) dookoła jeziora Pile. Start – godzina 9:30, spod Urzędu Miejskiego w Bornem Sulinowie. Przejazd trasą: Borne Sulinowo – Krągi – Dąbrowica – Piława – Międzylesie – Strzeszyn – Liszkowo – Borne Sulinowo.

Rajd będzie