INFORMACJA O WYSOKOŚCI MIESIĘCZNEJ OPŁATY ZA GOSPODAROWANIE ODPADAMI KOMUNALNYMI W 2020 R.

INFORMACJA O WYSOKOŚCI MIESIĘCZNEJ OPŁATY ZA GOSPODAROWANIE ODPADAMI KOMUNALNYMI W 2020 R.

Informujemy, że stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu gminy Borne Sulinowo, nie ulegają zmianie.

Zadeklarowaną wysokość opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, należy uiszczać tak jak w latach ubiegłych, na indywidualny numer konta bankowego, w terminach określonych zgodnie z uchwałą Nr XXV/261/2016 Rady

KWALIFIKACJA WOJSKOWA W 2020 ROKU

KWALIFIKACJA WOJSKOWA W 2020 ROKU

Na mocy Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Ministra Obrony Narodowej z dnia 4 października 2019 roku w sprawie przeprowadzenia kwalifikacji wojskowej w 2020 r. (Dz.U. z 2019r., poz. 1981) w okresie od 03 lutego do 30 kwietnia 2020 r. zostanie przeprowadzona na terytorium RP kwalifikacja wojskowa.

W 2020

Nowe szlaki rowerowe

Nowe szlaki rowerowe

W 2019 roku Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna otrzymała dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki na realizację projektu pn. „Wkręć się w historię” – wyznaczenie, znakowanie oraz uatrakcyjnienie szlaków rowerowych na terenie powiatu szczecineckiego wiodących śladami II Wojny Światowej i umocnień Wału Pomorskiego”.

Kilka nowo wyznaczonych tras, a łącznie liczą one

Koncert Accoustic Jazz Trio

Koncert Accoustic Jazz Trio

W sobotni wieczór, 18 stycznia, sala taneczna Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie zamieniła się w kawiarnię tętniącą jazzem. Wspaniała publiczność dopisała, a Accoustic Jazz Trio każdą aranżacją kolejnego utworu wzbudzało burzę oklasków.

Accoustic Jazz Trio to najnowszy projekt muzyczny trzech muzyków: wokalisty – Wojciecha Dygat, trębacza – Andrzeja

Zwrot podatku akcyzowego dla rolników

Zwrot podatku akcyzowego dla rolników

UWAGA ROLNICY!
W terminie od 3 lutego 2020r. do 2 marca 2020r. producent rolny może złożyć do Burmistrza Bornego Sulinowa wniosek o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego.
Do wniosku należy dołączyć faktury VAT (lub ich kopie) potwierdzające zakup oleju napędowego do produkcji rolnej w okresie od 1

FAJNE GRANTY 2019

FAJNE GRANTY 2019

Najfajniejszy program grantowy dla pasjonatów nowych technologii. Zapakuj wiedzę do pudełka!
Zapraszają Fundacja CoderDojo Polska i T-Mobile Polska.
Zgłoszenia do 31 stycznia 2020!

Cele programu
W Polsce jest wiele inicjatyw i wielu ludzi, którzy na co dzień działają na rzecz wykorzystania nowych technologii w edukacji. W ramach FAJNYCH GRANTÓW chcemy