Sprzęt biurowy dla „Wrzosów”

Sprzęt biurowy dla „Wrzosów”

Dzięki projektowi MIKRODOTACJE 2018 kolejna już organizacja może pochwalić się nowym sprzętem biurowym. Tym razem Stowarzyszenie Borneńskie Wrzosy stało się szczęśliwym posiadaczem drukarki, laptopa i dyktafonu. Młoda organizacja będzie mogła działać prężniej i efektywniej.
Projekt dofinansowany ze środków Programu FUNDUSZ INICJATYW OBYWATELSKICH.

Informację sporządził Wojciech Więckowski

Zamknięcie przejazdów kolejowych

Zamknięcie przejazdów kolejowych

W związku z realizacją zadania pn. „Rewitalizacja linii kolejowej nr 210 na odcinku Szczecinek – Runowo Pomorskie”, Wykonawca robót – firma NDI S.A. informuje o zamknięciu przejazdów kolejowych zlokalizowanych:

– w ciągu drogi powiatowej nr 1286Z (przejazd w km 67,702 LK210)
– w ciągu drogi powiatowej nr 1266Z (przejazd w

Benefis na 10-lecie twórczości Krystyny Mazur

Benefis na 10-lecie twórczości Krystyny Mazur

Ta niecodzienna okazja do spotkania z Krystyną Mazur i jej przyjaciółmi Klubu Poetyckiego O(d)pal miała miejsce 7 grudnia 2018 w sali Galeria Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie.

10-lecie twórczości literackiej Krystyny Mazur doskonale zbiegło się z innym niezwykle ważnym wydarzeniem, którym było otrzymanie przez jubilatkę Nagrody Kultury „Gryfita Szczecinecki

Andrzej Poniedzielski w Bornem Sulinowie

Andrzej Poniedzielski w Bornem Sulinowie

Dnia 10 grudnia 2018 roku na zaproszenie dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie, pani Iwony Gajewskiej-Tranbowicz mogliśmy po raz drugi gościć wyjątkową postać sceny ogólnopolskiej, poetę, pieśniarza, satyryka- pana Andrzeja Poniedzielskiego.

Spotkanie rozpoczęto żartobliwie od tradycyjnego już wręczenia kwiatów, a wszystko po to, by uniknąć rzewnych pożegnań, co już

Mikołajki 2018

Mikołajki 2018

6 grudnia 2018 roku był dla dzieci szczególny. Zawsze dobrze się tutaj bawimy, ale dziś bawiliśmy się wyjątkowo. Wspólnymi siłami dzieci w każdym wieku wykonały gigantycznie długi łańcuch i piękne choinkowe ozdoby. Były kolorowanki i śpiewy, a gwar oraz śmiech nie opuszczały nas od początku przyjęcia!

Z niecierpliwością jednak wyczekiwaliśmy

Zgłoszenie szkody wyrządzonej przez wilki

Zgłoszenie szkody wyrządzonej przez wilki

Zgłoszenie szkody wyrządzonej przez wilki na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Dane teleadresowe do zgłaszania szkód „wilkowych” w Regionalnej Dyrekcja Ochrony Środowiska w Szczecinie

Regionalna Dyrekcja ochrony Środowiska w Szczecinie
(dotyczy szkód powstałych na terenie powiatów: kamieńskiego, gryfickiego, łobeskiego w granicach gmin: Resko, Radowo Małe, stargardzkiego w granicach gmin: Kobylanka, Stargard, miasto

Mikołajkowy Festiwal Sportów Gimnastycznych

Mikołajkowy Festiwal Sportów Gimnastycznych

W dniu 8.12.2018 r., w Szczecinku, odbył się Mikołajkowy Festiwal Sportów Gimnastycznych. W zawodach udział wzięło 70 zawodników z 5 klubów (Akademia Akrobatyki Sportowej ,,La Passion” z Kołobrzegu, Klub Kyokushin z Inowrocławia, UKS,,Kociewie” ze Starogardu Gdańskiego, Akrobatyczny Ludowy Klub Sportowy z Bornego Sulinowa, Akrobatyczny Klub Sportowy ,,Darzbór’’ ze Szczecinka).
Organizatorem imprezy

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku, serdecznie zaprasza wszystkich Przedsiębiorców…

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku, serdecznie zaprasza wszystkich Przedsiębiorców…

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku, serdecznie zaprasza wszystkich Przedsiębiorców na szkolenie pn.: „Fundusze Europejskie i zwolnienia podatkowe dla rozwoju przedsiębiorczości”, które odbędzie się 17 grudnia a br. w godz. 10:00 – 15:00, w Krono Design Center, ul. Pilska 2, Szczecinek, sala nr 6 (budynek Politechniki Koszalińskiej).

Podczas szkolenia